Kontakt

Čovjek koji razgovara na telefon

Lako je stupiti u kontakt s Grundfosom, samo odaberite prikladnu kontaktnu opciju ispod.

Prodajno poduzeće

 


Telefon: + 385 1 6595 400

Servisni centar

 


Telefon: + 385 1 6595 400

Grundfos Prodaja

 

Grundfos ured u Zagrebu radi svakog radnog dana od ponedjeljka do četvrtka od 07:30 do 16:30h.

Petkom smo za Vas dostupni do 12:00h.

Vaš Grundfos Tim Hrvatska

Igor Brezak

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Igor Brezak, SEE IND Sales Mng/Country Manager HR, SLO

Email:ibrezak@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 400

Dragan Gajic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Dragan Gajić, Industry-Dosing Sales Engineer

Email:dgajic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 402

Boris Djirlic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Boris Đirlić, WW GBA/ WU GCR Segment Manager

Email:bdjirlic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 406

Dalibor Mohler

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Dalibor Mohler, Sales Engineer WU

Email:dmohler@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 405

Ivica Stohera

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Ivica Štohera, GCR BS Segment Manager

Email:istohera@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 403

Ivana Zubak

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Ivana Zubak, Merchandiser

Email:izubak@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 417

Ivan Maricic2

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Ivan Maričić, Internal Sales Engineer BS

Email:imaricic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 410

Andjelka Merunka

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Anđelka Valentić, Marketing Supervisor

Email:amerunka@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 400

Dragutin Sefcek

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Dragutin Šefček, Internal sales WU

Email:dsefcek@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 416

Boris Krmpotic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Boris Krmpotić, WU Sales Manager

Email:bkrmpotic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 432

veronika valicevic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Veronika Koncul, Tehnical advisor WU

Email:vkoncul@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 431

veronika valicevic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Lea Crnek, Tehnical advisor WU

Email:lcrnek@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 431

Grundfos Administracija

 

Grundfos Sales Croatia d.o.o.

Maja Martinec

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Maja Martinec, Human Resource Officer Balkan

Email:mmartinec@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 401

Alen Miskec

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Alen Miškec, SECA Finance Manager

Email:amiskec@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 412

Ivana Bujas

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Ivana Bujas , Chief accountat

Email:ibujas@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 426

Grundfos Servis i Logistika

 

Grundfos Sales Croatia d.o.o.

Zeljko Sebalj

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Zeljko Sebalj, Service Coordinator

Email:zsebalj@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 407

Marko Dragic

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Marko Dragić, SEE Logistics Supervisor

Email:mdragic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 414

Andrea Seremet

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Andrea Sertić, Logistic Coordinator Balkan

Email:aseremet@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 413

Hrvoje Kitić

Preuzeti vCard

 

Broj mobitela: +385 (0)

Fax: +385 (0)1 6595 499

Hrvoje Kitić, Service Sales Engineer

Email:hkitic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Direktni telefon: +385 (0)1 6595 400

Prijavite se za newsletter
Uzmi priliku i budi u toku s vijestima i događanjima iz Grundfosa. Prijavite se i mi ćemo Vam slati naš newsletter.

Kako bi ste ocijenili snalaženje na našoj stranici?



Dodatni komentari

Email